Kupujete jazdenku?

Nechajte si ju preveriť technikom

Nechcete riskovať, že kúpite zlé vozidlo? Obráťte sa na nášho technika. Pomôže vám s výberom, preverí históriu a osobne skontroluje technický stav vozidla.

Mám záujem

Ako prebieha Komplexné preverenie vozidla?

KROK 1

Nezáväzné kontaktovanie

Stačí vyplniť nezáväzný formulár. V úvode budeme potrebovať len vaše kontaktné údaje a informáciu o tom, o aký balík máte predbežný záujem.
KROK 2

Dohoda s technikom

Po vyplnení formulára sa vám ozve náš technik, ktorý vám poskytne bližšie informácie. V prípade reálneho záujmu pomôže s výberom vozidla, dohodne podrobnosti a naplánuje kontrolu priamo s predajcom.
KROK 3

Overenie histórie vozidla

Nasleduje samotná kontrola vozidla. Tá začína online preverením histórie. Technik z dostupných dát zistí či auto nie je kradnuté, nebolo búrané, nemá stočené kilometre.
KROK 4

Fyzická kontrola vozidla

Najdôležitejším krokom je fyzická kontrola technického stavu vozidla. Technik vycestuje za vybraným vozidlom a pomocou profesionálnych nástrojov ho pre vás celé skontroluje.
KROK 5

Skúšobná jazda

Po vizuálnej a technickej kontrole technik vykoná skúšobnú jazdu. V prípade záujmu môžete fyzickú kontrolu a skúšobnú jazdu absolvovať aj vy.
KROK 6

Vystavenie protokolu

Na záver vám technik vystaví protokol. Ide o niekoľkostranový dokument obsahujúci fotografie a všetky podrobnosti, ktoré boli počas kontroly zistené.
KROK 7

Asistencia pri kúpe

V prípade, že si zvolíte najvyšší balík, pomôžeme vám aj s financovaním, poistením a prepisom vozidla. Ako bonus pre vás navyše odhadneme aj budúce náklady.

Prečo Komplexné preverenie vozidla?

time

Ušetríte čas

Celý proces zabezpečí náš technik. Dohodne kontrolu s predajcom, vycestuje na miesto, vozidlo osobne preverí a absolvuje skúšobnú jazdu.
success

Získate istotu

Vďaka službe Komplexné preverenie vozidla môže byť kúpa jazdenky rovnako bezpečná, ako kúpa nového auta. Budete presne vedieť, čo kupujete.
wallet

Ochránite svoje financie

Zlá kúpa môže pri jazdenkách znamenať nekonečné náklady na servis. Komplexné preverenie vozidla nie je výdavok, ale investícia.

Máte predbežný záujem?

Neváhajte kontaktovať nášho technika. Je pripravený poskytnúť vám bližšie informácie, prípadne priamo dohodnúť kontrolu vybraného vozidla.

Kontaktovať technika