Autobazar.EU je inovatívny auto-moto portál, ktorý pomáha ľuďom pri kúpe a predaji vozidiel na Slovensku.
O jazdenkách vieme všetko.

Sledujte nás na:
Instagram
Facebook
Youtube
Google news
Naša budova

Naša vízia

Chceme vybudovať transparentný a moderný portál poskytujúci jedinečný zážitok pri kúpe alebo predaji vozidiel, a zároveň prinášať ľuďom hodnotné informácie, ktoré im pomôžu robiť lepšie rozhodnutia.
430+ tisíc
Aktuálnych inzerátov
1,2+ milióna
Používateľov mesačne
5+ tisíc
Predajcov

Kľúčové benefity

Variabilita
Vďaka pokročilému filtrovaniu a podrobným parametrom nájdete vozidlo, ktoré presne vyhovuje vašim požiadavkám.
Komunita
Potrebujete poradiť? Tipy a rady priamo od používateľov nájdete na našom najväčšom motoristickom fóre na Slovensku.
Istota pri kúpe
Vďaka službe Komplexné preverenie vozidla si môžete byť pri kúpe jazdenky rovnako istý, ako pri kúpe nového auta.
Ochotné support oddelenie
Členovia našej používateľskej podpory usilovne pracujú na tom, aby vám vždy pohotovo pomohli pri akýchkoľvek komplikáciách.
Maximálna viditeľnosť
Pri inzerovaní na Autobazar.EU môže váš inzerát denne vidieť viac ako 50 000 našich používateľov.
Hodnotné informácie
V našom magazíne nájdete každý deň overené informácie, rady a tipy, novinky a zaujímavosti z auto-moto sveta.

Naše úspechy

Populárna celoslovenská anketa Autopredajca roka
Organizujeme
Populárna celoslovenská anketa Autopredajca roka
Cieľom ankety je pomôcť záujemcom o kúpu vozidla a vybrať si toho správneho predajcu. A zároveň motivovať autobazáre a autorizovaných predajcov k skvalitňovaniu ich služieb.
Prejsť na stránku ankety
Prestížne ocenenie Superbrands 2024!
Získali sme
Prestížne ocenenie Superbrands 2024!
Toto ocenenie je prejavom dôvery spotrebiteľov a odbornej poroty Brand Council. Vďaka tomu sme ešte viac odhodlaní aj naďalej pokračovať v napĺňaní našej vízie...

Spokojní klienti o nás hovoria

Peter
Zdroj:Google
HodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenie
4 / 5
Rád by som touto cestou pochválil prácu technika z Overenie vozidiel. Myslím si, že podal veľmi dobrý výkon. Bolo vidieť, že sa svojej práci rozumie a presne vie, kam pozrieť a čo hľadať. Klobúk dole pred takým človekom. Veľmi milo ma zaskočil vetou "Toto auto vám nedovolím kúpiť! Potom by ste na mňa nadával.". Auto bolo "lacné" a plné vád - nie všetky by som si všimol. Čerešničkou na torte bolo, keď u auta, ktoré je ponúkané ako nehavarované, sme našli kópie dvoch záznamov o nehodách v priehradke pri servisnej knižke. Bohužiaľ, realita v niektorých bazároch je taká aká je, autá si nijako nepreveria pred ich zverejnením do ponuky a pritom to, čo vidí Váš technik by za istých okolností mohli vidieť aj oni. Určite by po našich cestách jazdilo menej stočených alebo nekvalitných áut. Túto službu budem odporúčať každému, kto bude mať záujem o overenie jazdenky.
Čítať viac
Milan
Zdroj:Google
HodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenie
4.5 / 5
V utorok 26.9 som vyuzil sluzbu komplexneho preverenia vozidla tymto by som chcel vyjadrit pochvalu a podakovat Vasmu pracovnikovi p. Polakovičovi za profesionalne odvedenu prehliadku. Vynalozene prostriedky za kontrolu sa mi vratili, pretoze predajca odhalene chyby pri prehliadke odstrani v ramci predajnej ceny. Keby som auto kupoval sam urcite by som na tieto chyby neprisiel a musel by som to riesit dodatocne za extra naklady. Z kupy vozidla mam teraz dobry pocit, pretoze presne viem co kupujem. Este raz dakujem a Vase sluzby budem odporucat aj mojmu okoliu.
Čítať viac
Pavol
Zdroj:Trustpilot
HodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenie
5 / 5
Využil som rady pana technika, bol priatelsky a odborník, nasmeroval ma ako mam pre pripadnu kupu postupovať. V budúcnosti by som určite využil poradenstvo a služby spoločnosti. Odporúčam pri kupe jazdenky niekoho, kto vie "kam" pozrieť resp. ma znalosti a dodatočné informácie vozidle pre spravne rozhodnutie
Čítať viac
Matúš
Zdroj:Trustpilot
HodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenie
5 / 5
Najlepšia ponuka áut na trhu, spolu so službou overenia vozidla pred kúpou mám väčšiu istotu, že kilometre nebudú stočené.
Čítať viac
Veronika
Zdroj:Trustpilot
HodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenieHodnotenie
5 / 5
Super prehľadný web a ten najlepší auto bazár online. Široká ponuka áut, služba overenia a jednoducho nastaviteľné kritéria – odporúčam.
Čítať viac

Už viac ako 15 rokov na slovenskom trhu

Naše dlhoročné skúsenosti, široká ponuka a množstvo služieb z nás robia jednotku na trhu pri kúpe a predaji jazdených vozidiel.
2004
Založenie portálu Autobazar.EU

Myšlienka vytvoriť Autobazar.EU vznikla, keď jeho zakladateľ behal po autobazároch, s cieľom kúpiť auto. Vďaka tomu vznikol prvý auto-moto inzertný portál na Slovensku.

2014
Prvý ročník ankety Autobazár roka

Úspešná anketa, ktorá momentálne nesie názov Autopredajca roka, má za úlohu pomáhať kupujúcim pri rozhodovaní sa a motivovať predajcov, aby svoju prácu odvádzali kvalitne.

2018
Začlenenie pod spoločnosť United Classifieds s.r.o.

V roku 2018 sa Autobazar.EU začlenil pod materskú spoločnosť United Classifieds s.r.o., ktorá zastrešuje najúspešnejšie inzertné portály na Slovensku.

2019
Rozšírenie inzercie na portály Autobazar.sk, Autovia.sk

Auto-moto portály Autobazar.sk a Autovia.sk sa stali súčasťou našich inzertných balíčkov. Tento krok umožnil väčšiu dostupnosť a viditeľnosť vozidiel pre potenciálnych zákazníkov.

2021
Výročie 15 rokov na trhu!

Už 15 rokov na trhu si Autobazar.EU stále drží miesto najnavštevovanejšieho motoristického inzertného portálu na Slovensku.

2023
Spustenie služby Komplexné preverenie vozidla od Autobazar.EU

S cieľom pomáhať našim používateľom počas celého procesu kúpy vozidla, sme sa rozhodli priniesť Komplexné preverenie vozidla. Táto služba má zákazníkom pomôcť pri výbere vozidla a ochrániť ich pred zlou kúpou.

Náš tím

O chod portálu Autobazar.EU sa staráme my, hŕstka takmer 40 nadšencov, rozdelených do viacerých pozícií - od produktových a projektových manažérov, cez vývojárov, marketérov, dizajnérov, obchodníkov až po zákaznícku podporu a redaktorov. Spoločne sa snažíme neustále zlepšovať váš zážitok kúpy a predaja vozidiel.
Náš tím

naši partneri

Partner logoPartner logoPartner logoPartner logoPartner logoPartner logo
Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.
Kontaktujte nás
Adresa
Arrow right
Kontakty
Arrow right
Fakturačné údaje
Arrow right
Kariéra
Arrow right