Overte si históriu vozidla ešte pred kúpou

Chcete sa vyhnúť nepríjemnostiam pri kúpe vozidla? Vďaka kontrole histórie získate prístup k množstvu dôležitých informácií. Nie je vozidlo kradnuté? Nemá stočené kilometre? Nebolo búrané? Odpovede na tieto a ďalšie otázky budete mať už za pár minút.

  • Urobíte správne rozhodnutie pri výbere.
  • Budete presne vedieť, čo kupujete.
  • Uvidíte, či cena vozidla zodpovedá jeho stavu.
  • Ušetríte si starosti, čas a peniaze.
v spolupráci s CarVertical

Aké informácie získam?

Vďaka overeniu histórie budete o vozidle vedieť prakticky všetko. Získate informácie, ktoré sú nevyhnutné na určenie aktuálneho stavu vozidla: počet a vývoj km, krajiny registrácie, výbava, údržba, lízing, poškodenia, krádeže, exekúcie…

Všetky tieto údaje budete mať k dispozícii na jednom mieste – v ucelenom prehľade.

Pozrieť vzorový prehľad

Prehľad o skrytom poškodení

Pretáčanie počtu najazdených kilometrov

Historické fotografie

História servisu vozidla

Časté chyby každého modelu

Viacerí vlastníci

Záznamy o krádeži

Vyskúšať overenie

V spolupráci s

Overenie histórie vozidla pre nás zabezpečuje spoločnosť carVertical. carVertical disponuje najväčšou online databázou záznamov o jazdených vozidlách a na svojom konte ich má skontrolovaných už viac ako 22 300 000. Dáta pritom čerpá až z 900 rozličných zdrojov.

Prečo overovať priamo na Autobazar.EU?

Overenie na Autobazar.EU je pohodlné a rýchle. Vozidlá si viete overovať priamo na mieste, kde si prezeráte ponuky, dokonca hneď v inzerátoch.

Na trhu sme navyše viac ako pätnásť rokov. Môžete sa na nás teda vo všetkom spoľahnúť.

Prezerať vozidlá

Najčastejšie kladené otázky

Čo znamená Overenie histórie vozidla?

Ide o službu, vďaka ktorej si viete jednoducho skontrolovať kompletnú históriu vybraného vozidla. V reporte nájdete napríklad informácie o poškodeniach, vývoji najazdených kilometrov, historické fotografie, alebo aj záznamy o krádeži.

Ako funguje služba Overenia histórie vozidla?

Vyberte si požadované vozidlo zo širokej ponuky na Autobazar.EU a priamo cez detail inzerátu kliknite na tlačidlo Overenia vozidla. Budete automaticky presmerovaný na výber vhodného variantu reportu. Overiť históriu vozidla je možné aj na tejto stránke , zadajte VIN alebo evidenčné číslo vozidla a stlačte tlačidlo Overiť.

Nie je možné overiť históriu vozidla

Niektoré vozidlá nemajú k dispozícii VIN kód alebo evidenčné číslo. Tento údaj je nevyhnutný pre overenie identity vozidla a jeho histórie. Kontaktujte predajcu, zistite jeden z údajov a overte si vozidlo ešte pred kúpou. Skontrolujte si zároveň správnosť zadaného údaja, bežným problémom je zámena „5“ s „S“ alebo „4“ s „A“. VIN číslo by malo pozostávať zo 17 znakov - uistite sa, že ste žiadny nevynechali.

Kto zabezpečuje službu Overenia histórie vozidla?

Overenie histórie vozidla zabezpečuje spoločnosť carVertical. carVertical pôsobí až na 25 trhoch v Európe a dáta čerpá z viac ako 900 zdrojov. Na svojom konte má cez 22 300 000 skontrolovaných vozidiel, disponuje históriou vozidiel z celej Európy, a teda aj dátami kradnutých áut za hranicami ČR a SR.

Odkiaľ sú čerpané dáta použité v reportoch?

Prehľady histórie vozidiel sú založené na údajoch z viac ako 900 medzinárodných databáz patriacich do národných registrov vozidiel, poisťovní, orgánov činných v trestnom konaní, oficiálnych servisov a rôznych ďalších inštitúcií.

Nie je možné uskutočniť platbu alebo mám iný technický problém

V prípade technického problému alebo nemožnosti úhrady, kontaktujte zákaznícke centrum spoločnosti carVertical. Bližšie informácie nájdete aj na tejto stránke.

Nedostal/a som report

V prípade akýchkoľvek problémov kontaktujte zákaznícke centrum spoločnosti carVertical. Bližšie informácie nájdete aj na tejto stránke.

Nenašiel/la som odpoveď na svoju otázku

Nenašli ste tu odpoveď na vašu otázku? Ďalšie otázky a odpovede nájdete na tejto stránke.

Kontaktujte nás