Citroën Nemo 1.4 HDi Plus Klima


Citroën Nemo 1.4 HDi Plus Klima

MANUAL 5Nehlášeno
(18489253) 09.04.2021 06:01:03
Citroën Nemo 1.4 HDi Plus Klima
Citroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus KlimaCitroën Nemo 1.4 HDi Plus Klima
45.404 Kč
2.080 $
7.944 zł
1.517 £
1.750 €

Technické údaje:

r.v.: 7/2009, 1398cm3, 50kW (68PS), P, M5, Nafta, Euro 5, 5 dv., (2-miestne), 408000 km

Spotřeba vozidla (v l/100km):

Ve městě: 5.9, mimo města: 3.9, kombinovaná: 4.6

Bezpečnost:

Airbag 1X, ABS

Komfort:

Man. Klimatizace, Centrální zamykání, El. přední okna, El. zrcadla, Dálkové ovládání, Rádio

Ostatní:

Imobilizér

Detailní technické data:

Vejde se Vám do garáže: Prohlédněte si rozměry vozidla!
NoveAuto.sk:

Další výbava:

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA POTVRDENIA NA CESTU K OBJEDNANIU VOZIDLA!! !!!!! POZOR - ČÍTAŤ TEXT !!!!! VOZIDLO NA OBJEDNÁVKU, NA DOVOZ, DOVOZ + ODHLÁSENIE VOZIDLA (VYSTAVENIE VÝVOZNÝCH DOKLADOV) + 690 EUR. Prihlásenie + 550 Eur. VŠETKY VOZIDLÁ SÚ ČERSTVO VYDEZINFIKOVANÉ (www.tepovanie-dezinfekcia-para.sk). !!! PONÚKAM RÝCHLU PREPRAVU DVOCH VOZIDIEL NARAZ V RÁMCI EÚ A SK (Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko, Francúzsko a najmä TALIANSKO) OD 0,35€/KM ZA DVE VOZIDLÁ!!! PONÚKAM PREPRAVU VOZIDIEL Z EÚ, najmä Talianska, odťahovkou do 3,5t, prípadne zabezpečím dovoz väčšieho počtu áut najmä Taliansko. Ceny: Odťahová služba do 3,5t - od 0,29€/km, (cena sa určuje po dohode, podľa vzdialenosti a váhy prepravovaného vozidla a ďalších služieb, ako vybavenie, odhlásenie vozidla, vybavenie vývozných dokumentov, atď.) Preprava kamiónom od 390€ za vozidlo, (cena sa určuje od vzdialenosti, veľkosti a váhy vozidla). K PREPRAVÁM SA PRIPOČÍTAVA PRÍPADNÁ DOBA ČAKANIA, AKO AJ NALOŽENIE A ZLOŽENIE VOZIDLA (naloženie nepoškodeného vozidla 25€, vyloženie nepoškodeného vozidla 25€). Sprostredkujeme kúpu a dovoz vozidiel, najmä z Talianska (ostatných štátov EÚ), odťahovkami s Vašou možnou účasťou, kamiónom.Každé vozidlo s talianskym pôvodom má podľa platných zákonov a legislatívy platnú revíziu. V spolupráci s talianskymI predajcami vozidiel vám ponúkame staršie vozidlá v zachovalom stave, bez korózie, čím je vysoký predpoklad nenáročnosti údržby pre mechanikov (neskorodované súčiastky), predĺžená životnosť, atď. Na vozidlá vám vybavíme zníženie ceny a v rámci podmienok a talianskych zákonov vám vozidlo prepravíme po vašom výbere na miesto určenia na SK. Vozidlo vám vieme taktiež zoservisovať, príhlásiť taktiež na slovenké ŠPZ (STK, EK, KO, ŠPZ).
 
 

Stav vozidla:

Na objednávku, Nepřihláseno

Poznámky:

POSKYTUJEME SLUŽBU DIAGNOSTIKA VOZIDIEL: zdiagnostikujeme závady, vymažeme chyby. Diagnostikujeme najmä Jeep, odblokuvávame, adaptujeme, učíme radiť automatické prevodovky kvalitnými certifikovanými, autorizovanými diagnostickými prístrojmi: Launch Pro 2020, iCarsoft, Delphi. Môžem aj pricestovať. Ceny dohodou (od 5€). Ponúkam služby ohľadne zabezpečenia dovozu a dovoz vozidiel z EÚ, najmä Taliansko, Nemecko a ďalšie krajiny EÚ. Zabezpečím poradenstvo, preverenie vozidla, zníženie ceny vozidla, vycestujem s vami, prípadne vás k vozidlu odveziem, na mieste vykonám obhliadku vozidla, diagnostiku, preverenie v databázach a zabezpečím prepravu vozidla, KO, STK, EK, príp. komplet prihlásenie vozidla, až po slovenský TP. V krajinách, najmä Taliansko, Nemecko a iné krajiny EÚ. Viac na: www.dovozyiteu.com.

Kontakt na prodejce:

 
Zobrazit kompletní nabídku   dovozy-it-eu
Registrovaný prodejce na Autobazar.EU od 25.09.2019
  Banská Bystrica, Banskobystrický kraj (SK)
  Zavřené. Zítra otevřené od 09:00 hod.
logo 

Zavolat Napsat Navštívit
 
 
 

Zobrazit všechny vozy značky:

Citroen, Citroen Nemo, Citroen Nemo r.v.: 2009
 
 

Pozrieť testy (SK):

Citroën Nemo 1.4 HDi